Турнікет-трипод. MCBF 3 млн. 35+ проходів / хв. Ширина проходу 550 мм. Розташування стулки справа. TCP / IP, I / O, 8х RS-232 (2 для модуля відбитків пальців або QR сканера), 6х RS-485, 2 вихід на замок, зчитувач Mifare; 60000 карт, 180000 подій; AC 220В, 50-60 Гц, -10 °C - +50 °C, 502 х 202 х 1010 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина прохода | 550 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Варіанти аутентифікації | Mifare |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Нержавіюча сталь SUS304 |
| Напрацювання на відмову (MTBF) | >3,000,000 раз |
| Пам'ять карт / подій | 60000 / 180000 |
| Питание | 220 В |
| Пропускна спроможність | 35+ проходів за хвилину |
| Рабочая температура | -10 °C - 50 °C |
| Розміри | 502 х 202 х 1010 мм |
| Тип устройства | Турнікет-трипод |
Информация для заказа
- Цена: 46 722 ₴




