Турнікет-трипод. MCBF 3 млн. 30-45 проходів / хв. Ширина проходу 550 мм. Розташування стулки справа. Сталь SUS304, AC 220В, 50-60 Гц. Робоча температура -20 °C - +60 °C, 480 х 960 х 280 мм, 35 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина прохода | 550 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Варіанти аутентифікації | Без модулів |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Нержавіюча сталь SUS304 |
| Напрацювання на відмову (MTBF) | >3,000,000 раз |
| Питание | 220 В |
| Пропускна спроможність | 30-45 чоловік на хвилину |
| Рабочая температура | -20 °C - 60 °C |
| Розміри | 480 х 960 х 280 мм |
| Тип устройства | Турнікет-трипод |
Информация для заказа
- Цена: 36 270 ₴




