Турнікет-трипод. MCBF 3 мільйони; Mifare модуль, пропускна здатність 30-45 осіб на хвилину; ширина проходу 550 мм, довжина планки 510 мм; робоча температура -20 °C - +60 °C; 480 × 960 × 280 мм; 40 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина прохода | 550 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Варіанти аутентифікації | Mifare |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Нержавіюча сталь SUS304 |
| Напрацювання на відмову (MTBF) | >3,000,000 раз |
| Питание | 100 - 240 В AC |
| Пропускна спроможність | 30-45 осіб в хвилину |
| Рабочая температура | -20 °C - 60 °C |
| Розміри | 480 × 960 × 280 мм |
| Тип устройства | Турнікет-трипод |
Информация для заказа
- Цена: 40 287 ₴




