



Комплект NeoKIT FHD Pro GRAPHITE Neolight (82-00053)
- В наличии
- Код: 82-00053
7 890 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
NeoLight NeoKit FHD PRO– це Full HD комплект, що складається з домофона KAPPA+ HD в білому кольорі та панелі виклику SOLO FHD в кольорі графіт, які оптимально поєднуються між собою та налаштовані таким чином, щоб отримати максимально чітке зображення в будь-яких умовах завдяки камері 2 Мп (1920 x 1080) з підвищеною чутливістю та інтелектуальною підсвіткою. Також монітор дозволяє записувати відео за детекцією руху зі звуком з роздільною здатністю 1080p (1920 x 1080) та швидкістю запису до 25 к/сек, що забезпечує чітке зображення в режимі перегляду архіву відеореєстратора.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neolight |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Відчинення воріт | Да |
| Гарантія | 12 міс. |
| Диагональ экрана | 7" |
| Дисплей | TFT |
| Запис за детекцією руху | Да |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | 220 В |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка запису | Аудіо-|Відео-|Фото- |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 відеокамери, 2 панелі виклику, 3 монітора |
| Роздільна здатність відеосигналу | 1024x600 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 186 / 136 / 22 мм |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Тип устройства | Відеодомофон+панель виклику |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 7 890 ₴



