



Комплект KAPPA HD KIT GRAPHITE Neolight (82-00044)
- В наличии
- Код: 82-00044
6 999 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект KAPPA HD KIT Graphite — це поєднання якісного 7ми-дюймового відеодомофона Kappa HD та 2 Мп панелі викликуSOLO FHD в кольорі графіт, які підтримують мультиформатний Full HD сигнал (СVBS, AHD, HD-TVI, HD-CVI). Комплект призначений для встановлення в приватних будинках, квартирах або офісах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neolight |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Відчинення воріт | Да |
| Гарантія | 12 міс. |
| Диагональ экрана | 7" |
| Дисплей | TFT |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | 220 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Разрешение экрана | 800x480 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 210 / 116 / 25 мм |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Тип устройства | Відеодомофон+панель виклику |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 6 999 ₴



