Розмір екрану 7 "; Роздільна здатність екрану 1024 х 600; Формат вхідного сигналу AHD / TVI / CVI / CVBS; Роздільна здатність вхідного сигналу 1080p / 720p / 576i; Підключення відеодомофонів в інтеркомом 4; Управління воротами - необхідно додаткове пристрій NL-GT01; Живлення 220В AC; 208 х 116 х 25 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neolight |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Диагональ экрана | 7" |
| Дисплей | TFT |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Особливості моделі | Вбудований блок живлення, кнопка керування воротами |
| Питание | 220 В |
| Потужність споживання | 9 Вт |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Роздільна здатність відеосигналу | 1080P/720P/576i |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 208 / 116 / 25 мм |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 4 480 ₴




