Підтримка Full HD роздільна здатність високої чіткості; 7" кольоровий дисплей 1024 х 600; Сенсорні кнопки керування з підсвічуванням; Зручне меню українською, російською та англійською мовами; Автовідповідач, запис повідомлень; Вбудована пам'ять до 64 кадрів; Слот для картки пам'яті micro SD; Режим "Фоторамка", вбудований медіаплеєр; Функція «Аудіоняня»; Нічний режим; Живлення монітора: блок живлення 14.5В (входить до комплекту).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neolight |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Відчинення воріт | Да |
| Гарантія | 12 міс. |
| Диагональ экрана | 7" |
| Дисплей | IPS |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Монтаж | Накладний |
| Особливості моделі | MP3 мелодії, фоторамка, автовідповідач, режим «не турбувати» |
| Питание | 14.5 В DC (адаптер 220/15 В в комплекті) |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підтримка запису | Відео, фото |
| Підтримка мобільного застосунку | NeoLight |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Рабочая температура | 0° C ~ +40° C |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Роздільна здатність відеосигналу | 1080P/720P/576i |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 187 / 136 / 21 мм |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 8 475 ₴




