
Відеодомофон KAPPA+ HD BLACK Neolight (82-00010)
- В наличии
- Код: 82-00010
5 640 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
7" TFT LCD екран, роздільна здатність 1024 х 600. Запис Full HD відео зі швидкістю 25 к / с. Живлення: 100-220В АС. Колір білий або чорний. Габарити (Д х В х Г): 188 / 136 / 22 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neolight |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Відчинення воріт | Да |
| Гарантія | 12 міс. |
| Диагональ экрана | 7" |
| Дисплей | TFT |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Особливості моделі | Вбудований реєстратор, запис аудіо; Мультиформатний Full HD сигнал, вбудований блок живлення, кнопка |
| Питание | 220 В |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 188 / 136 / 22 мм |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 5 640 ₴



