7" TFT LCD екран, роздільна здатність 1024 х 600. Запис Full HD відео зі швидкістю 25 к/с. Живлення: 12DC (адаптер в підрозетник в комплекті). Акрилова передня панель, підсвічування кнопок. Тонкий корпус. Габарити (Д х В х Г ): 170 х 116 х 16 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neolight |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Відчинення воріт | Да |
| Гарантія | 12 міс. |
| Диагональ экрана | 7" |
| Дисплей | IPS |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Особливості моделі | MP3 мелодії, фоторамка, автовідповідач, режим «не турбувати» |
| Питание | 220 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підтримка запису | Відео, фото |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Рабочая температура | 0° C ~ +40° C |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Роздільна здатність відеосигналу | 1080P/720P/576i |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 186 / 136 / 22 мм |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 6 250 ₴





