Безконтактний ідентифікатор автомобільний BLE, 2.45 ГГц; працює зі зчитувачами серії U-Prox SL; дальність зчитування до 15 м; персоніфікація: тільки читання; можливе нанесення зображення; живлення: батарея CR2, 3В; діапазон робочих температур від -10 С° до +40 С°; розміри: 85 / 18.5 / 17.6 мм; матеріал корпусу пластик
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | Батарея CR2, 3 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 85 / 18.5 / 17.6 мм |
| Тип карт | BLE |
| Тип устройства | Ключ доступу |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 820 ₴



