Зчитувач антивандальний мультиформатний ITV U-Prox SL steel EM-Marine / Mifare / NFC / PayPass / PayWave / BLE
- Нет в наличии
- Код: 61-00027
3 393 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Зчитувач антивандальний мультиформатний ідентифікаторів 125 кГц ASK (EM-Marine) / FSK (HID), 13.56 МГц Mifare/Mifare Plus, BLE 2.4 ГГц mobile ID/U-Prox Tag/U-Prox Auto Tag, NFC, платіжних карток PayPass/PayWave. Дальність зчитування NFC, Mifare та RFID 125 кГц до 5 см, радіо 2.4 ГГц - регулюється від 10 см до 15 м. Інтерфейси Wiegand Auto, Wiegand 26-80 біт, RS232, TouchMemory. Налаштування з мобільного застосунку U-Prox Mobile Config, застосунок U-Prox ID для мобільної ідентифікації. Живлення DC 9-15 В, споживання до 80 мА. Клас захисту IP65, корпус з нержавіючої сталі, робоча температура від -40 °С до +60 °С, розміри 80 / 114 / 16 мм, вага 260 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | NFC, Mifare, RFID 125 кГц до 5 см, BLE 2.4 ГГц регулюється від 10 см до 15 м |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP65 |
| Материал корпуса | Сталь |
| Питание | DC 9 - 16В |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -40 ° С - + 60 ° С |
| Розміри | 80 х 114 х 16 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | HID | Mifare | NFC | PayPass | PayWave|BLE |EM-Marine |
| Тип карт | Wiegand, TouchMemory |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Установка | Внутрішнє|Зовнішнє |
| Цвет | Серебряный |
Информация для заказа
- Цена: 3 393 ₴



