USB-зчитувач настільний мультиформатний ITV U-Prox Desktop EM-Marine / Mifare / NFC / PayPass / PayWave / BLE
- Нет в наличии
- Код: 61-00002
3 744 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Настільний мультиформатний USB-зчитувач для зчитування ідентифікаторів 125 кГц ASK (EM-Marine) / FSK (HID), 13.56 МГц Mifare/Mifare Plus, BLE 2.4 ГГц mobile ID/U-Prox Tag/U-Prox Auto Tag, NFC, платіжних карток PayPass/PayWave і запису ідентифікаторів 13.56 МГц Mifare/Mifare Plus, BLE 2.4 ГГц mobile ID; інтерфейс підключення до ПК і живлення USB 2.0. Налаштування з мобільного застосунку U-Prox Mobile Config, застосунок U-Prox ID для мобільної ідентифікації. Живлення DC 5 В. Робоча температура від 0 °С до +50 °С, розміри 112 / 66 / 14 мм, вага 120 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Звуковая индикация | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Метод роботи | ASK, FSK, ASK+FSK |
| Питание | DC 5 В |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 112x66x14 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | HID | Mifare | NFC | PayPass | PayWave|BLE |EM-Marine |
| Тип карт | Mifare |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Установка | Внутрішнє |
Информация для заказа
- Цена: 3 744 ₴



