Конвертер інтерфейсу USB на RS485; макс. швидкість обміну даних 115200 бод; макс. кількість пристроїв в мережі RS485 при увімкненому узгодженні 32; макс. довжина лінії зв’язку інтерфейсу RS485 1000 м; напруга живлення від порту USB 5 В, напруга живлення від порту гальванично розв’язаної частини (RS485) 5 В; макс. струм 100 мА; допустима напруга гальванічної ізоляції входів 1 кВ; розміри 91 / 57 / 21 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CYPHRAX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 5 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 91 / 57 / 21 мм |
| Световая индикация | Да |
| Тип устройства | Конвертер інтерфейсу |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 2 340 ₴



