Блок живлення Mustang Energy PS-5203 52V/3A (43-00104)
- В наличии
- Код: 43-00104
934 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Імпульсний блок живлення; номінальна вихідна напруга 52 В, вихідний струм 3 А; вхідна напруга 100-240 В, 50-60 Гц, 1.5 А; світлова індикація; роз’єм DC 5.5x2.5 мм, мережевий шнур з вилкою в розетку; пластиковий корпус; довжина шнура 52 В – 95 см, 220 В – 100 см; розміри 170 / 85 / 40 мм; вага 470 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mustang Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип разъема | 5.5x2.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | AC 100-240 В |
| Выходное напряжение | 52 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Розміри | 170 / 85 / 40 мм |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 934 ₴



