


MHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-6192WM Black f=2.8mm (75-00201)
- В наличии
- Код: 75-00201
1 062 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mp вулична вологозахищена циліндрична MHD-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 25 м (36 світлодіодів); 1/3" AHD/TVI/CVI/CVBS; фіксований об'єктив f=2.8 мм; чутливість 0.01 Lux; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR; ступінь захисту IP66, антивандальний металевий корпус; живлення DC12V/450mA; габаритні розміри 195 / 62 / 62 мм; колір корпусу чорний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" HD |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Робоча вологість | 20% ~ 80% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 198 / 63 / 63 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | CVBS, TVI , AHD , CVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | MHD-відеокамера |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 1 062 ₴



