2Mp внутрішня купольна MHD-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 20 м (24 світлодіоди); матриця 1/3" AHD/TVI/CVI/CVBS; об'єктив f=2.8 мм (3Mр); чутливість 0.01 Lux; механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR; ступінь захисту IP33; матеріал корпусу пластик; живлення DC12V/500mA; габаритні розміри Ø 92 / 70 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешний вид | Купольна |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Класс защиты | IP33 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" HD |
| Питание | DC 12 В / 500 мА |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Робоча вологість | 20% ~ 80% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 97 / 67 / 68 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | CVBS, TVI , AHD , CVI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | MHD-відеокамера |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 914 ₴





