
IP-відеокамера 4Mp TVT TD-9545S4-C(D/AZ/PE/AW3) White f=2.8-12mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном (77-00372)
- В наличии
- Код: 77-00372
7 651 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики; матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 4Mp (2560*1440); моторизований об’єктив f=2.8-12 мм; кути огляду 92°-31° горизонтальний, 48°-17.2° вертикальний; LED-підсвічування до 40 м та ІЧ-підсвічування до 50 м; відеокомпресія H.265+/H.265/H.264+/H.264; чутливість 0.004 Люкс @F1.4, AGC увімкнено, 0 Люкс з підсвічуванням; мережа: RJ45 100M; ONVIF; P2P; живлення DC12V/PoE, споживання 9 Вт; 1 аудіовхід, вбудований мікрофон; запис на microSD карту (до 256 Гб); ступінь захисту IP67; габаритні розміри Ø 111.6 / 99.6 мм; вага 0.66 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 6Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | SMD|Вхід/вихід із зони|Перетин лінії |
| Інтерфейси передачі даних | 1 RJ45 10M/100M |
| Аудіовходи | Да |
| Внешний вид | Купольна |
| Відеокодек | H.265 , H.265+, H.264, H.264+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м – LED|50 м – ІЧ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 Гб |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Протоколи | UDP,IPv4,IPv6,DHCP,NTP,RTSP,RTP,RTCP,RTMP,PPPoE,DDNS,SMTP,FTP,802.1x,SNMP,UPnP,HTTP(S),P2P,QoS |
| Підтримка браузерів | IE (потрібен плагін), Google Chrome, Edge, Firefox, Safari |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +65 °C |
| Робоча вологість | < 95% |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Ø 111.6 / 99.6 мм |
| Світлочутливість | 0.004 Люкс |
| Серия | S4-C |
| Совместимость | ONVIF |
| Спрацювання за подією | За тривогою , За часом , Ручний, За аналітикою , За рухом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | LED|ІЧ |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 651 ₴



