
IP-відеокамера панорамна мультисенсорна 2Mp*8 TVT TD-6528M3 (D/PE/AR2) f=3.3mm (77-00305)
- В наличии
- Код: 77-00305
107 100 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мультисенсорна панорамна 2Mp x8 IP-відеокамера з відеоаналітикою (розпізнавання облич, виявлення людей/транспортних засобів, вхід/вихід із зони, перетин умовної лінії); матриця 1/2.8″ CMOS x8; кут огляду 2x180° (360°); кругове ІЧ-підсвічування 360°(H)x90°(V) в радіусі до 20 м; відеокомпресія H.265/H.264; роздільна здатність 8 x 2 Mp (1920*1080); 0.008 Люкс день/ніч, 0.008 Люкс ч/б, 0 Люкс з ІЧ; об’єктив f=3.3 мм; мережа: RJ45 1000M; ONVIF; живлення AC24V, DC24V, PoE++; 1 аудіовхід / 1 аудіовихід; 1 тривожний вхід / 1 вихід; запис на microSD карту (до 256 Гб); ступінь захисту IP66; габаритні розміри: 273 / 180 мм; вага 2 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 3.3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Вхід / Вихід із зони|Захист периметру|Перетин умовної лінії|Розпізнавання облич |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Внешний вид | Купольна |
| Відеокодек | MJPEG, H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 Гб |
| Класс защиты | IP66 |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Материал корпуса | Алюмінієвий сплав + пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS x8 |
| Питание | AC 24 В / DC 24 В / PoE |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | <90% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) x8 |
| Розміри | 273 / 180 мм |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Серия | M |
| Совместимость | ONVIF |
| Спрацювання за подією | За тривогою , За часом , Ручний, За аналітикою , За рухом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
Информация для заказа
- Цена: 107 100 ₴



