IP-відеопанель з WiFi 2Mp TVT TD-E2223-EM/IC/PE/WF з розпізнаванням облич та зчитувачем Mifare (82-00403)
- В наличии
- Код: 82-00403
12 411 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
IP-відеопанель з WiFi з розпізнаванням обличчя та зчитувачем Mifare; роздільна здатність 2 Мп (1920x1080); 3.5-дюймовий IPS-дисплей; зчитування карт: Mifare card / Desfire card / FM1208 Card / Gicard; ємність пам’яті 10000 карт, 10000 облич; WiFi 2.4G; P2P; ONVIF; інтерфейси Wiegand, RS485, 2 тривожні входи / 1 вихід, 2x для замка, 2x для дверного контакту, 2x для кнопки виходу, тампер; підтримка карт пам'яті microSD до 256 Гб; живлення 12 В/PoE; ступінь захисту IP67; матеріал корпусу метал / скло; розміри 210 / 104 / 30 мм; вага 0.6 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Гарантія | 12 міс. |
| Диагональ экрана | 3.5" |
| Дисплей | IPS |
| Класс защиты | IP67 |
| Материал корпуса | Металл|Стекло |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Монтаж | Накладний |
| Особливості моделі | Підтримка відчинення дверей за допомогою кімнатної станції або мобільного застосунку |
| Питание | 12 В DC/PoE |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Підтримка мобільного застосунку | SuperCam Plus |
| Рабочая температура | -20 ° C ~ 60 ° C |
| Розміри | 210 / 104 / 30 мм |
| Тип відеосигналу | IP |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
| Материал | Металл |
Информация для заказа
- Цена: 12 411 ₴










