



IP-відеокамера поворотна з WiFi 3Mp Light Vision VLC-5148ID f=3.6mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном (75-00173)
- В наличии
- Код: 75-00173
858 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
3Mp внутрішня поворотна IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4 ГГц) з подвійним підсвічуванням ІЧ+LED; роздільна здатність запису 2304*1296 пікселів; відеокодек H.264; об'єктив f=3.6 мм; ІЧ-підсвічування 10 м + LED-підсвічування 10 м; кут повороту 0-340°, кут нахилу 0-68.5°; вбудований мікрофон та розмовний динамік; двостороннє аудіо високої якості; функція автотрекінгу; віддалений моніторинг на смартфонах iOS та Android (застосунок CareCamPro); вбудований PIR-датчик із виявленням руху до 10 м; запис за детекцією руху на карту micro SD (до 128 Гб); живлення 5 В/1.2А, блок живлення у комплекті DC5В/1.5A; пластиковий корпус; клас захисту IP55; розміри 78 / 78 / 112 мм, вага 165 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Внешний вид | PTZ (mini) |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м – LED|10 м – ІЧ |
| Динамік | Да |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Класс защиты | IP55 |
| Кути повороту / нахилу | 340°/ 68.5° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/4" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Питание | DC 5 В |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Робоча вологість | 10-90% |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2304x1296) |
| Розміри | 78 / 78 / 112 мм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип подсветки | LED|ІЧ |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
Информация для заказа
- Цена: 858 ₴



