Гібридний трифазний інвертор високовольтний з номінальною потужністю 20 кВт з 2 вбудованими MPPT-контролерами та вбудованим зарядним пристроєм; максимальна короткочасна потужність 22 кВт; напруга акумуляторної батареї 160-700 В; максимальний струм заряду/розряду 37 А/37 А; вихідна напруга 230/400 В; ККД >97%; діапазон напруги від сонячних панелей 150-850 В, максимальна потужність сонячних панелей 26000 Вт; вихідна частота 50/60 Гц; підтримка заряду АКБ типу Li-ion; комунікаційні інтерфейси RS232i, CAN, RS485; настінний монтаж; клас захисту IP65; температура середовища -40°C~+60°C; розміри 638 / 408 / 237 мм, вага 30.5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deye |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Входное напряжение | 220-240 В |
| Выходное напряжение | 230/400 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | CAN|RS485|WiFi |
| ККД | 97 % |
| Класс защиты | IP65 |
| Количество фаз | 3 |
| Монтаж | Настенный |
| Мощность | 20 кВт |
| Напруга акумуляторної батареї | 160-700 В |
| Напруга від сонячних панелей | 150-850 В |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 638 / 408 / 237 мм |
| Струм розряду | 37 А |
| Тип аккумулятора | Літій-іонний (Li-ion) |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Інвертор гібридний |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 142 068 ₴






