Гібридний однофазний інвертор з номінальною потужністю 5 кВт з вбудованим MPPT-контролером та вбудованим зарядним пристроєм; максимальний струм заряду/розряду 95 А/100 А; напруга акумуляторної батареї 51.2 В; максимальна короткочасна потужність 5.5 кВт; вхідна напруга 220/230/240 В; ККД 97%; вихідна напруга 220/230/240 В; діапазон напруги від сонячних панелей 120-430 В; вихідна частота 50/60 Гц; час перемикання на АКБ 10 мс; підтримка заряду АКБ типу AGM/GEL/LiFePO4/Li-ion; комунікаційні інтерфейси WiFi, CAN, RS485; настінний монтаж; клас захисту IP65; температура середовища -25°C~+60°C; розміри 580 / 350 / 230 мм, вага 25 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AGM |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Входное напряжение | 220-240 В |
| Выходное напряжение | 220-240 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | CAN|RS485|WiFi |
| ККД | 97 % |
| Класс защиты | IP65 |
| Количество фаз | 1 |
| Монтаж | Настенный |
| Мощность | 5 кВт |
| Напруга акумуляторної батареї | 51.2 В |
| Напруга від сонячних панелей | 120-430 В |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 580 / 350 / 230 мм |
| Струм розряду | 100 А |
| Тип аккумулятора | AGM|Літій-іонний (Li-ion) |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Інвертор гібридний |
| Цвет | Чёрный |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
Информация для заказа
- Цена: 49 000 ₴






