
IP-відеокамера 5Mp TVT TD-9554E3B-A (D/PE/AR2) f=2.8mm з мікрофоном (77-00343)
- В наличии
- Код: 77-00343
7 601 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5Mp IP-відеокамера з функціями аналітики; матриця 1/2.7″ CMOS; роздільна здатність 5Mp (2592*1944); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кути огляду 99.87° горизонтальний, 70.36° вертикальний; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.265+/H.265/H.264+/H.264; чутливість 0.002 Люкс @F1.6, AGC увімкнено, 0 Люкс з ІЧ; 3 відеопотоки; мережа: RJ45 100M; ONVIF; живлення DC12V/PoE, споживання 7 Вт; 1 аудіовхід, 1 аудіовихід, вбудований мікрофон; запис на microSD карту (до 256 Гб); ступінь захисту IP67; габаритні розміри Ø 94.6 / 82.8 мм; вага 0.46 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 8Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення облич|Зниклі/залишені предмети|Класифікація людина/транспорт. засіб|Підрахунок цілей |
| Інтерфейси передачі даних | 1 RJ45 10M/100M |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Внешний вид | Купольна |
| Відеокодек | H.265 , H.265+, H.264, H.264+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 Гб |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Протоколи | UDP,IPv4,IPv6,DHCP,NTP,RTSP,RTP,RTCP,RTMP,PPPoE,DDNS,SMTP,FTP,802.1x,SNMP,UPnP,HTTP(S),QoS |
| Підтримка браузерів | IE 11 (потрібен плагін), Chrome 89.0+, Edge 89.0+, Firefox 87.0+, Safari 14.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | < 95% |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри | Ø 94.6 / 82.8 мм |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Серия | E |
| Совместимость | ONVIF |
| Спрацювання за подією | За тривогою , За часом , Ручний, За аналітикою , За рухом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
Информация для заказа
- Цена: 7 601 ₴



