MHD-відеореєстратор 4-канальний гібридний АHD/TVI/CVI + 2 канали IP 5MP; підтримка роздільної здатності TVI/AHD/CVI: 4K@15fps/5MP@20fps, IP: 5MP@30fps у форматі H.264/H.265/H.265+; вхід BNCx4, виходи: HDMI / VGA / CVBS, аудіо: вхід RCAx1 / вихід RCAx1; запис 8MP Lite: 8fps, 5Mp Lite@10fps, 4MP Lite/1080P@12fps, 1080 Lite/720P/WD1/D1@25fps, IP@25fps; бітрейт на кожному каналі: 32Kbps ~ 4Mbps; мережа RJ45 100Mbps; перегляд архіву локально/віддалено 4/4 канали; підтримка роботи з iOS, Android; інтерфейс RS485х1, USB2.0х2, SATA x1 до 10 ТБ, живлення DC12V/1.5A, споживання 5 Вт; розміри: 255 / 222 / 42 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Аудіовиходи | 1 |
| Аудіовходи | 1 |
| Видеовыход | CVBS|HDMI І VGA |
| Відеокодек | H.265+, H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | RJ45 (100Mb)|RS485 |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів BNC | 4 |
| Кількість каналів IP | 2 |
| Кількість користувачів онлайн | 5 |
| Можливі роздільні здатності запису | 5 Мп І 4 Мп І 2 Мп |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Питание | DC 12 В / 1.5 А |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Роздільна здатність відеосигналу | 5 Мп |
| Розміри | 255 / 222 / 42 мм |
| Серия | S |
| Тип устройства | MHD-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | MHD |
| Функції перегляду | FB І FF І Zoom І Відтворення І Пауза |
Информация для заказа
- Цена: 3 747 ₴






