

MHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-7192WM(H) Starlight White f=3.6mm (75-00180)
- В наличии
- Код: 75-00180
1 286 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mp вулична вологозахищена циліндрична MHD-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 25 м (18 світлодіодів); матриця 1/2.8" IMX307LQR + NVP2441H Starlight; об'єктив f=3.6 мм (3Мр); чутливість 0.0001 Lux/F1.2, (День) 0 Lux з ІЧ; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR, живлення DC12V/450mA; антивандальний металевий корпус; ступінь захисту IP66; габаритні розміри 200 / 66 / 66 мм; колір корпусу білий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Питание | DC 12 В / 450 мА |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 190 / 93 / 67 мм |
| Світлочутливість | 0.0001 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | MHD (за замовчуванням AHD) |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | MHD-відеокамера |
Информация для заказа
- Цена: 1 286 ₴



