

IP PTZ-відеокамера 4Mp TVT TD-8543IE3N(PE/40M/AR36) f=4.5-180mm 40x (77-00309)
- В наличии
- Код: 77-00309
41 333 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4Mp PTZ SpeedDome IP-відеокамера з функціями аналітики; матриця 1/2.8″ CMOS; роздільна здатність 4 Mp (2560x1440); моторизований об’єктив f=4.5-180 мм; огляд 360°, швидкість обертання 0.1~390°/сек; оптичний зум 40x; швидкість збільшення зуму 5.2 сек; ІЧ-підсвічування до 350 м; відеокомпресія H.264 / H.264+ / H.265 / H.265+; 0.005 Люкс (F1.2, AGC увімк.) / 0 Люкс з ІЧ; OSD-меню; мережа RJ45 100M; бітрейт 64Kbps-16Mbps; живлення DC24V, PoE+; 1 аудіовхід / 1 аудіовихід; 1 тривожний вхід / 1 вихід; MicroSD слот до 256 Гб; ступінь захисту IP66; габаритні розміри: Ø 302 / 197 мм; вага 3 кг; Кронштейн TD-YZJ0808 постачається в комплекті
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 16Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення облич|Виявлення транспортних засобів|Вхід/вихід з зони|Перетин лінії|Смарт трекінг |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Відеокодек | H.264+ , H.265 , MJPEG, H.264 , H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 350 м |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 Гб |
| Класс защиты | IP66 |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 360 °, нахил: -25 ° ~ 155 ° |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Оптичний зум | 40x |
| Питание | DC 24 В / PoE |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +70 °C |
| Робоча вологість | <95% |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Ø 302 / 197 мм |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Совместимость | ONVIF |
| Спрацювання за подією | За тривогою , За часом , Ручний, За аналітикою , За рухом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 4.5-180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 41 333 ₴



