WiFi 5 маршрутизатор Cudy WR1200 дводіапазонний AC1200 (73-00514)
- В наличии
- Код: 73-00514
1 082 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дводіапазонний WiFi маршрутизатор 1200 Мбіт/с; чипсет MediaTek; 802.11ac/a/b/g/n; 867 Мбіт/с на 5 ГГц + 300 Мбіт/с на 2.4 ГГц, 5 x 10/100 Мбіт/с портів; режими WiFi-маршрутизатор / AP – точка доступу / репітер / WISP; 4 фіксовані антени 5 дБі; гостьова мережа; WPS; DDNS; VPN-клієнт; IPv6; протоколи віддаленого керування TR069 / TR098 / TR111 / TR181; живлення 12 В/1 А, блок живлення у комплекті; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 221 / 134.6 / 27.9 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Антена | 4 зовнішні всеспрямовані |
| Беспроводной стандарт | 802.11ac/a/b/g/n |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | LAN 10/100Mbps x 4|WAN 10/100Mbps x 1 |
| Коефіцієнт підсилення | 5 дБі |
| Количество портов | 5 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Оперативная память | 512 Мб |
| Питание | 12 В |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 300 Мбіт/с – 2.4 ГГц, 867 Мбіт/с – 5 ГГц |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 221 / 134.6 / 27.9 мм |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 5 |
| Тип устройства | Маршрутизатор |
| Флеш-пам'ять | 64 Мб |
| Швидкість LAN-портів | 10/100 Мбіт/с |
Информация для заказа
- Цена: 1 082 ₴








