Гігабітний Multi-WAN VPN-маршрутизатор Cudy R700 (73-00507)
- В наличии
- Код: 73-00507
2 099 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гігабітний Multi-WAN VPN-маршрутизатор; 1 гігабітний порт WAN, 1 гігабітний порт LAN, 3 гігабітні порти WAN/LAN; балансування навантаження; резервне копіювання; VPN сервер і клієнт PPTP / L2TP / OpenVPN / WireGuard / IPsec; підтримка сервісу ZeroTier; IPv6; TR069 / TR098 / TR181 / TR111; DNS через Cloudflare / NextDNS / Google; живлення 12 В/1 А, блок живлення у комплекті; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 119 / 85 / 28 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | LAN 10/100/1000Mbps x 1|LAN/WAN 10/100/1000Mbps x 3|WAN 10/100/1000Mbps x 1 |
| Количество портов | 5 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Оперативная память | 128 Мб |
| Питание | 12 В |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 119 / 85 / 28 мм |
| Тип устройства | Маршрутизатор |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |
| Цвет | Чёрный |
| Швидкість LAN-портів | 10/100/1000 Мбіт/с |
Информация для заказа
- Цена: 2 099 ₴












