



Повербанк з сонячною панеллю 30000mAh Power Bank Kraft TPB-1830SLP Orange 18W QC2.0 LED-ліхтар (43-00040)
- Нет в наличии
- Код: 43-00040
1 688 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Повербанк з сонячною панеллю, з ємністю батареї 30000 мАг; технологія: літій-полімерна (Li-pol); вхідний інтерфейс: micro-USB, Type-C (двонаправлений – підходить як для заряджання підключених пристроїв, так і повербанку), Lightning (8pin); вхідний струм: 5 В/2.1 А; сонячна панель 10 В 220-230 мА; вихідний інтерфейс: USB 5 В, QC2.0 18 Вт 9 В, 12 В/2 А (2 шт.); швидке заряджання батареї QC2.0 18 Вт; індикатор заряду; ліхтарик; 175 / 94 / 30 мм; 545 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Оранжевый |
| Особенности | Фонарик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | USB (2 шт.) 5 В; QC2.0 18 Вт 9 В; 12 В/2 А |
| Вхідний струм | 5 В/2.1 А |
| Вхідний інтерфейс | microUSB, Type-C PD (двонаправлений – працює на заряджання і розряджання), Lightning (8pin) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Емкость батареи | 30000 мАг |
| Розміри | 175 / 94 / 30 мм |
| Сонячна панель | 10 В 220-230 мА |
| Технология | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип устройства | Повербанк |
Информация для заказа
- Цена: 1 688 ₴



