4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики; матриця 1/2.7″ CMOS; роздільна здатність 4Mp (2560*1440); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кути огляду 94° горизонтальний, 50° вертикальний; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.265/H.264; чутливість 0.005 Люкс @F1.2, AGC увімкнено, 0 Люкс з ІЧ; мережа: RJ45 100M; ONVIF; живлення DC12V/PoE, споживання 5 Вт; 1 аудіовхід, вбудований мікрофон; запис на microSD карту (до 256 Гб); ступінь захисту IP67; габаритні розміри Ø 94.6 / 82.8 мм; вага 0.46 кг
IP-відеокамера TVT TD-9544S4 (D/PE/AR2) White з вбудованим мікрофоном, з роздільною здатністю 4Мр, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 94°. Відстань ІЧ-підсвічування до 30 м. Вбудований слот для карт пам’яті до 256 Гб. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Купольну камеру TVT Digital у водонепроникному металевому корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Ключові властивості та можливості
- Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 4 Мп (2560*1440 пікселів) за швидкістю 25 кадрів на секунду та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=2.8 мм. Матриця камери: 1/3″ CMOS.
- IP-відеокамера обладнана функціями відеонаналітики, зокрема, вторгнення у зону, перетин лінії тощо.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне ІЧ-підсвічування дальністю до 30 м дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення DC 12 В. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: підтримка трьох відеопотоків, наявність одного аудіовходу та вбудованого мікрофону, підтримка функцій покращення зображення 3D DNR, WDR, HLC, BLC.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 Гб, яку слід придбати окремо.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 8Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення розмиття відео|вторгнення в зону|перетину лінії |
| Інтерфейси передачі даних | 1 RJ45 10M/100M |
| Аудіовходи | Вбудований мікрофон, 1 аудіовхід |
| Внешний вид | Купольна |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 Гб |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Вбудований мікрофон |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Протоколи | UDP, IPv4/v6, DHCP, NTP, RTSP, RTP, RTCP, PPPoE, DDNS, SMTP, FTP, 802.1x, SNMP, UPnP, RTMP, HTTP(s) |
| Підтримка браузерів | Firefox | Internet Explorer (потрібен плагін)| Safari |Edge |Google Chrome |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | < 95% |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Ø 94.6 / 82.8 мм |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Серия | S |
| Совместимость | ONVIF |
| Спрацювання за подією | За тривогою , За часом , Ручний, За аналітикою , За рухом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
Информация для заказа
- Цена: 3 299 ₴




