IP PTZ-відеокамера TD-8843IM (PE/37M/VL50) 4Mp) з моторизованим об’єктивом з роздільною здатністю 4 Мр, з фокусною відстанню 5.6-208 мм і кутом огляду 360°, оптичний зум 37x. Відстань ІЧ-підсвічування до 500 м. Дана модель має функції захисту периметра: вторгнення, перетин лінії, вхід у регіон, вихід із регіону, тривога за зазначеними типами цілей (людина і транспортний засіб); захоплення обличчя, залишений багаж тощо. Можливе живлення через PoE++.
Застосування
Камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об’єктів зовні будівель на великій відкритій місцевості. Камера відноситься до класу високошвидкісних роботизованих відеокамер типу Speed Dome, які є ідеальним рішенням для спостереження за великими територіями. Основні сценарії застосування – охорона периметра та інтелектуальне відстеження на таких об’єктах як: аеропорт, швидкісні магістралі, парки, мальовничі місця, вокзали та майданчики, індустріальні парки, а також попереднє виявлення геологічних катастроф: морський землетрус, селевий потік, лісова пожежа тощо.
Ключові властивості та можливості
- PTZ-камера оснащена об’єктивом з 37-кратним оптичним зумом і новітнім сенсором, здатна передавати деталізоване зображення з роздільною здатністю 2560×1440 за швидкістю 30 кадрів на секунду. Матриця камери: 1/2.8″ CMOS. Моторизований об’єктив з фокусною відстанню 5.6-208 мм.
- Камера обладнана функціями відеонаналітики, зокрема, виявлення людей/транспортних засобів, вторгнення, перетин лінії, вхід та вихід з регіону, пошук залишених предметів тощо. PTZ-камера має потужний процесор зі штучним інтелектом, може розпізнавати людські обличчя або номерні знаки автомобілів на відстані 557 м або виявляти людей на відстані 2.6 км.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне ІЧ-підсвічування до 500 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео навіть в умовах повної темряві.
- У порівнянні з попереднім поколінням, збільшена швидкість обертання і діапазон нахилу цієї PTZ-камери, що забезпечує більш тривале і швидке інтелектуальне відстежування. Кут обертання складає 360° з регульованою швидкістю 0.1~180°/сек, попередньо встановлено 180°/сек; кут нахилу від -20° до 180° з регульованою швидкістю 0.1~150°/сек, 8 турів, до 32 пресетів для кожного туру.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
- Протоколы обміну даних: HTTP, HTTPS, IPv4/IPv6, 802.1x, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, UDP, IGMP, ICMP,DHCP, PPPoE.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення AC24V / DC24V. Підтримка технології PoE++ (802.3.at, клас 7) дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: наявність одного аудіовходу та одного аудіовиходу для запису та відтворення звуку, один тривожний вхід та один вихід для підключення охоронних датчиків.
- Запис відбувається на карту пам’яті microSD до 256 Гб, яку слід придбати окремо.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення|Виявлення перетину лінії (з класифікацією об'єктів: людина/транспортний засіб) |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Відеокодек | MJPEG, H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 500 м |
| Интерфейсы | 1000 Mb (RJ45 x 1) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 Гб |
| Класс защиты | IP 67 |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Питание | DC 24 В / PoE |
| Підтримка браузерів | IE 8-11, Firefox 44 і попередні версії, Chrome 76 і попередні версії, Safari не підтримує |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +65 °C |
| Робоча вологість | 95% |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Ø 278 / 435 мм |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Совместимость | ONVIF |
| Спрацювання за подією | За тривогою , За часом , Ручний, За аналітикою , За рухом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | Відеокамера |
| Тревожные входы/выходы | 7 / 2 |
| Фокусное расстояние | 5.6-208 мм |
- Цена: 82 134 ₴



