


Зчитувач врізний Mifare Trinix TRR-1000M антивандальний (68-00019)
- В наличии
- Код: 68-00019
716 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Врізний антивандальний RFID-зчитувач карт та брелоків Mifare (13.56 MHz); відстань зчитування до 3 см; інтерфейс Wiegand 26; вбудований світлодіод; живлення DC 12 В; низьке енергоспоживання струму до 30 мА; матеріал корпусу пластик; габаритні розміри D25 / 20 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Врезной |
| Питание | DC 12 В / 1 A |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Розміри | Ø25 / 20 мм |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Установка | Внутрішнє|Зовнішнє |
| Цвет | Серебряный |
Информация для заказа
- Цена: 716 ₴



