Промисловий конвертер з перетворення сигналу RS232/RS485/RS422 на оптичний, передає сигнал на великі відстані через оптичні лінії зв’язку (в залежності від SFP-модуля, який буде використовуватись). Тип роз'ємів: 1xSFP, RS232/RS485/RS422; живлення 12-48В; монтаж на DIN-рейку; робоча температура від -25 до +75 °C; 95 / 70 / 30 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Металл |
| Питание | 12-48 В |
| Производитель | E-LINK |
| Рабочая температура | -25°C ~ +75°C |
| Розміри | 95 / 70 / 30 мм |
| Тип устройства | Медіаконвертер |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 8 550 ₴






