Контролер зі зчитувачем карт EM-Marine Trinix TRR-1200EW антивандальний водонепроникний (71-00063)
- В наличии
- Код: 71-00063
1 286 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автономний контролер/зчитувач (EM-Marine 125 kHz), антивандальний, водонепроникний; одне реле; 10000 користувачів; можливість підключення додаткового зчитувача; імпульсний режим, режим перемикання; програмується за допомогою майстер-карт чи пульта дистанційного керування; живлення DC 12-24 В; вбудований світлочутливий резистор для захисту від несанкціонованого втручання; металевий корпус; ступінь захисту IР68; робоча температура від -40˚C до +60˚C; розміри 120 / 56 / 20 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 10000 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP68 |
| Материал корпуса | Металл |
| Питание | DC 12 / 24 В |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 120 / 56 / 20 мм |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип устройства | Зчитувач|Контроллер |
| Установка | Зовнішнє |
| Цвет | Білий зі срібним |
Информация для заказа
- Цена: 1 286 ₴








