


Дверний доводчик Dortec DT-62H White з фіксацією дверей у відчиненому положенні (63-00053)
- Нет в наличии
- Код: 63-00053
851 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дверний доводчик; конструкція тяги – складаний важіль; маса дверного полотна 25-45 кг; функція утримання дверей у відчиненому положенні під кутом 85°; розміри 145 / 38 / 57 мм; колір білий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dortec |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP65 |
| Конструкція тяги | Складаний важіль |
| Маса дверного полотна | 25-45 кг |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Рабочая температура | -40°C ~ +55°C |
| Регулювання зусилля зачинення | Да |
| Регулювання швидкості зачинення | Да |
| Ресурс | 500000 циклів відчинення |
| Розміри | 148 / 37 / 55 мм |
| Тип устройства | Дверний дотягувач |
| Установка | Внутрішнє|Зовнішнє |
| Фіксація дверей у відчиненому положенні | Да |
Информация для заказа
- Цена: 851 ₴



