


Дверний доводчик Dortec DT-63H Brown з фіксацією дверей у відчиненому положенні (63-00015)
- В наличии
- Код: 63-00015
1 103 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дверний доводчик; конструкція тяги – складаний важіль; маса дверного полотна 45-65 кг; функція утримання дверей у відчиненому положенні під кутом 85°; розміри 186 / 45 / 67 мм; колір коричневий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dortec |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 60 міс. |
| Класс защиты | IP65 |
| Конструкція тяги | Складаний важіль |
| Маса дверного полотна | 45-65 кг |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Рабочая температура | -40°C ~ +55°C |
| Регулювання зусилля зачинення | Да |
| Регулювання швидкості зачинення | Да |
| Ресурс | 1000000 циклів відчинення |
| Розміри | 186 / 45 / 67 мм |
| Тип устройства | Дверний дотягувач |
| Установка | Внутрішнє|Зовнішнє |
| Фіксація дверей у відчиненому положенні | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 103 ₴



