


Дверний доводчик Dortec DT-73H Silver з фіксацією дверей у відчиненому положенні (63-00030)
- Нет в наличии
- Код: 63-00030
2 142 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дверний доводчик; конструкція тяги – ковзаючий канал; маса дверного полотна 45-85 кг; функція утримання дверей у відчиненому положенні під кутом 85°; розміри 207 / 55 мм; колір срібний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dortec |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 60 міс. |
| Класс защиты | IP65 |
| Конструкція тяги | Ковзаючий канал |
| Маса дверного полотна | 45-85 кг |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Рабочая температура | -40°C ~ +55°C |
| Регулювання зусилля зачинення | Да |
| Регулювання швидкості зачинення | Да |
| Ресурс | 1000000 циклів відчинення |
| Розміри | 207 / 55 мм |
| Тип устройства | Дверний дотягувач |
| Установка | Внутрішнє|Зовнішнє |
| Фіксація дверей у відчиненому положенні | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 142 ₴



