


Вогнестійка розподільна коробка Trinix TFB-105P 4x3.5 (001-0042)
- В наличии
- Код: 001-0042
615 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вогнестійка розподільна коробка з класом вогнестійкості Е90; 4 керамічні клеми діаметром 3.5 мм; напруга комутації 250 В, максимальний струм у лінії 10 А; 6 кабельних вводів; розміри 107 / 107 / 57 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Оранжевый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кабельні вводи | 6 |
| Клас вогнестійкості | Е90 |
| Класс защиты | IP55 |
| Клеми | 4 полюси Ø 3.5 мм |
| Максимальний струм у лінії | 10 А |
| Напряжение коммутации | 250 В |
| Особенности | Вогнестійка |
| Розміри | 107 / 107 / 57 мм |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Установка | Внутрішнє|Зовнішнє |
Информация для заказа
- Цена: 615 ₴



