


Датчик витоку газу Trinix TRX-100GD (27-00046)
- В наличии
- Код: 27-00046
644 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Датчик витоку газу; сенсор: напівпровідниковий; аварійна концентрація: 7%LEL(±3%LEL); метод тривоги: звукова (≥70dB) та світлова; реагує на метан (природний газ), пропан, бутан та їхні суміші (так звані вуглеводневі гази), чадний газ не виявляє; напруга живлення 12/24 B; струм споживання ≤100mA; автоматичне скидання тривоги при зниженні концентрації; розміри 95 / 35 мм; вага 82 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP54 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | 12 / 24 В |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10°C ~ +50°C |
| Розміри | Ø95 / 35 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Тип датчика | Витоку природного, скрапленого, нафтового газу |
| Тип контакту | Нормально-замкнений |
| Тип сенсору | Напівпровідниковий |
| Тип устройства | Датчик витоку газу |
| Ток потребления | 100 мА |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 644 ₴



