Внутрішній ІЧ-датчик руху; зона виявлення 12 метрів; вихідне реле з нормально-замкненими / розімкненими контактами; живлення 12 В; cтрум споживання 18 мА; робоча температура -10 °C ~ +60 °C; розміри 100 / 60 / 40 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність виявлення | 12 м |
| Класс защиты | IP65 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | DC 12 В |
| Принцип работы | Пасивний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10°C ~ +50°C |
| Розміри | 100 / 60 / 40 мм |
| Световая индикация | ІЧ світлодіодна |
| Тип датчика | Датчик-штора|Руху |
| Тип контакту | Нормально-замкнений|Нормально-розімкнений |
| Тип сенсору | IЧ (PIR) |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Ток потребления | 18 мА |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 374 ₴




