Датчик розбиття; дальність виявлення 10 м. регулювання чутливості; напруга живлення 12 B; струм споживання 18 mA; робоча температура -10°C ~ +50°C; розміри 60 / 88 / 21 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність виявлення | 10 м |
| Класс защиты | IP65 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | DC 12 В |
| Принцип работы | Пасивний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10°C ~ +50°C |
| Розміри | 60 / 88 / 21 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Система виявлення | фіксація низькочастотного звуку |
| Тип датчика | Розбиття |
| Тип сенсору | Акустичний |
| Тип устройства | Датчик розбиття скла |
| Ток потребления | 18 мА |
| Установка | Внутрішнє|Зовнішнє |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 585 ₴





