IP-відеокамера 4Mp TVT TD-9443A3BH-LR (D/AZ/PE/AR5) 2.8-12mm з розпізнаванням номерів (77-00301)
- Нет в наличии
- Код: 77-00301
35 955 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
4Mp IP-відеокамера з відеоаналітикою (розпізнавання автомобільних номерів); матриця 1/1.8″ CMOS; роздільна здатність 4Mp (2560*1520); моторизований об’єктив f=2.8-12 мм; відеокомпресія H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264; ІЧ-підсвічування до 70 м; світлочутливість 0.0007 люкс при F1.3, AGC ON; 0 люкс з ІЧ; мережа RJ45 100M; бітрейт 64Kbps-8Mbps; інтерфейси: 1 аудіовхід / 1 аудіовихід, 1 тривожний вхід / 1 тривожний вихід, CVBS відеовихід (BNCx1), RS485, Wiegand; живлення DC12V/AC24V/PoE; запис на micro SD карту (до 256 Гб); ступінь захисту IP67; габаритні розміри: 278.3 / 100.2 / 88.7 мм; вага 1.176 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення фальсифікації відео|Розпізнавання автомобільних номерів |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Відеокодек | H.265 , H.265+, H.264, H.264+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 70 м |
| Интерфейсы | 100 Mb (RJ45 x 1) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 Гб |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Питание | 12 В|24 В|PoE+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | ≤ 95% |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 278.3 / 100.2 / 88.7 мм |
| Світлочутливість | 0.0007 Люкс |
| Серия | A3 |
| Совместимость | Dahua|Hikvision|ONVIF |
| Спрацювання за подією | За тривогою , За часом , Ручний, За аналітикою , За рухом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 35 955 ₴



