


Повербанк з сонячною панеллю 10000mAh Power Bank Kraft KPB-1012SL Silver LED-ліхтар (43-00069)
- Нет в наличии
- Код: 43-00069
548 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Повербанк з сонячною панеллю, ємність батареї 10000 мАг; тип батареї: літій-полімерна (Li-pol); інтерфейси: вхід microUSB 5V/2.1A; виходи USB1-2 5V/3.5A; 1 USB-кабель в комплекті; світлова індикація заряду; LED-ліхтар; 123 / 77 / 26 мм; 305 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Особенности | Фонарик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | USB (2 шт.) 5 В/3.5 А |
| Вхідний інтерфейс | microUSB 5 В/2.1 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Емкость батареи | 10000 мАг |
| Розміри | 123 / 77 / 26 мм |
| Технология | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип устройства | Повербанк |
| Цвет | Серебряный |
Информация для заказа
- Цена: 548 ₴



