Повербанк з сонячною панеллю 30000mAh Power Bank Kraft KPB-U1930HCSL Orange ліхтар, динамогенератор (43-00065)
- Нет в наличии
- Код: 43-00065
1 512 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Повербанк з сонячною панеллю, ємність батареї 30000 мАг; тип батареї: літій-полімерна (Li-pol); інтерфейси: вхід microUSB 5V/2.1A; вхід/вихід Type-C PD 20 Вт 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.8A; вихід USB 5V/3A, 12V/1.8A; сонячна панель 5V/200mA; вбудовані 3 USB-кабелі microUSB / Type-C / Lightning; світлодіодна індикація заряду; динамогенератор, LED-ліхтар; 172 / 87 / 45 мм; 800 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Оранжевый |
| Особенности | Фонарик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | USB (1 шт.) 5 В/3 А, 12 В/1.8 А |
| Вхідний інтерфейс | microUSB 5 В/2.1 А, Type-C PD 20 Вт двонаправлений – заряджання і розряджання |
| Гарантія | 12 міс. |
| Емкость батареи | 30000 мАг |
| Розміри | 172 / 87 / 45 мм |
| Сонячна панель | 5 В 200 мА |
| Технология | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип устройства | Повербанк |
Информация для заказа
- Цена: 1 512 ₴








