


Інфрачервоний прожектор Light Vision VLC-0912IR 90° (80-00037)
- В наличии
- Код: 80-00037
945 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ІЧ-прожектор з дальністю підсвічування 60 м; довжина хвилі 850 нм; 9 світлодіодів; кут променя 90°; напруга живлення 12 В; струм споживання 0.75 А; вмонтований датчик світла; металевий корпус чорного кольору; клас захисту корпусу IP66; робоча температура -10~+50°; розміри 135 / 115 / 50 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Довжина хвилі ІЧ | 850 нм |
| Класс защиты | IP66 |
| Количество светодиодов | 9 |
| Кут променя | 90° |
| Питание | 12 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 135 / 115 / 50 мм |
| Тип устройства | ІЧ-прожектор |
| Ток потребления | 0.75 А |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 945 ₴



