



Медіаконвертер micro-mini LNK-M3011SFP E-LINK (73-00136)
- В наличии
- Код: 73-00136
1 170 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гігабітний оптичний медіаконвертер 10/100/1000M Base-T; кількість портів: 1 порт Ethernet 1000 Мб + 1 інтерфейс SFP (потребує для роботи додатковий модуль); робоча довжина хвилі 1310/1550 нм (залежить від SFP-модуля); максимальна робоча відстань оптичного інтерфейсу залежить від SFP-модуля; живлення 5-15 В (Type-C); робоча температура від 0°C до +45°C; розміри 78 / 27 / 18 мм; вага 46 г. Блок живлення у комплекті
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 5-15 В |
| Производитель | E-LINK |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 78 / 27 / 18 мм |
| Тип устройства | Медіаконвертер |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 1 170 ₴



