Медіаконвертер micro E-LINK LNK-M3011S-20 (73-00135)
- В наличии
- Код: 73-00135
2 700 ₴
2 565 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гігабітний оптичний медіаконвертер 10/100/1000M Base-T; кількість портів: 1 порт Ethernet 1000 Мб + 1 оптичний інтерфейс SC WDM (працює по одному оптичному волокну); робоча довжина хвилі 1310/1550 нм; максимальна робоча відстань оптичного інтерфейсу до 20 км; живлення: 5 В (Type-C); робоча температура від 0°C до +45°C; розміри: 58 / 44 / 18 мм, комплект з 2 пристроїв (1-й з довжиною хвилі 1310 нм, 2-й з довжиною хвилі 1550 нм), блоки живлення у комплекті
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 5-15 В |
| Производитель | E-LINK |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 62 / 44 / 18 мм |
| Тип устройства | Медіаконвертер |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 2 565 ₴












