TVF-VOC-Z2 2-х зонний вібраційно-оптичний охоронний прилад (28-00014)
- В наличии
- Код: 28-00014
56 341 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2-х зонний оптичний охоронний прилад. Максимальна довжина кабелю охоронної зони: 1000м; Діапазон частот вібрації: 500 Гц~100 кГц; час реакції на тривогу: ≤2S; чутливість налаштовується користувачем; Максимальна вихідна оптична потужність: 10 дБ; Довжина хвилі: 1510~1590 нм; кількість волокон для роботи системи-4; релейний вихід NO/NC-2шт; тип волокна: SM, 9/125, 900 мкм; напруга живлення: DC12V; оптич. інтерфейс FC-APC-3шт; комплектується пластиковим корпусом IP65; Ethernet 100 Мб; RS485-1шт;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина охоронної зони | 1000 м |
| Интерфейсы | Ethernet 100Mb|FC-APC|RS485 |
| Класс защиты | IP68 |
| Количество волокон | 2 |
| Кількість зон / груп | 2 |
| Материал корпуса | Металл|Пластик |
| Питание | DC 12 В |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 386 / 250 /120 мм |
| Тип волокна | SM |
| Тип устройства | Вібраційно-оптичний охоронний прилад |
| Установка | Зовнішнє |
Информация для заказа
- Цена: 56 341 ₴












