Дистанційний мікрофон, 12 зонний (з розширенням до 120 зон) , живлення 24 В, сертифікат EN54-16, частотний діапазон 80-16000 кГц; споживання енергії 3 Вт; зв'язок з контролером через кабельне з'єднання CAT6; дистанція зв'язку до 600 м; джерело живлення: 24 В; живлення від контролера EVAC-500; клас захисту IP31; матеріал корпусу метал; розміри 256 / 149 / 52 мм; вага 1.5 кг;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 80-16000 Гц |
| Класс защиты | IP31 |
| Кількість зон / груп | 12 |
| Материал корпуса | Металл |
| Питание | 24 В |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Рабочая температура | -20 - +50 °C |
| Розміри | 256 / 149 / 52 мм |
| Тип устройства | Мікрофон |
| Установка | Внутрішнє |
Информация для заказа
- Цена: 22 286 ₴








