12-зонна клавіатура для виносного мікрофона EVAC-500RM, для розширення системи до 120 зон, сертифікат EN54-16; дистанція зв'язку до 600 м; коефіцієнт S/N 70 дБ; клас захисту IP31; матеріал корпусу метал; розміри 132 / 150 / 52 мм; вага 0.7 кг;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 80-16000 Гц |
| Класс защиты | IP31 |
| Кількість зон / груп | 12 |
| Материал корпуса | Металл |
| Питание | 5 В |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Розміри | 132 / 150 / 52 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 70 дБ |
| Тип | Клавиатура |
| Тип устройства | Клавіатура |
| Установка | Внутрішнє |
| Общие | |
| Материал | Металл |
Информация для заказа
- Цена: 3 726 ₴




